VII Rzeszowska Konferencja Okulistyczna "SOKOLIM OKIEM"

Watch best videos about Cover papers on technology Jobs on our tube site! 22-23 listopada 2019 r.

Rely on expert http://free-musika.com/main.php?online-professional-resume-writing-services-las-vegas. Let experienced writers craft the perfect content for you. Get Your Paper Done On Time Hotel Prezydencki w Rzeszowie GET MONEY FOR WRITING. If you are young aspiring writer and have been dreaming to eventually check over here then there are many possible career directions you can go. It takes interest, creativity, determination and passion. Visit our site to check in with amazing expert tips about transitioning from a student to becoming a great writer.

Na górę

ponsorzy


 

                 

Top quality UK writers available 24/7 for your support, so why are you confused? Just harvard reference generator essay writer online from us and shine yourself as a star. PARTNERZY  
medicalpartner

 

Od blisko 20 lat Medical Partner zajmuje się dystrybucją i serwisem najwyższej jakości wyrobów medycznych. Firma specjalizuje się w produktach do diagnostyki, leczenia i chirurgii oka. Medical Partner reprezentuje w Polsce na zasadach wyłączności między innymi: OPTOVUE, RIGHTON (d.Nikon), KONAN, MEDMONT, OPTIKON, ACCUTOME-KEELER. Od 2007 roku firma posiada w swojej ofercie wykonane w najnowszej technologii tomografy SOCT amerykańskiego producenta OPTOVUE – światowego lidera w technologii AngioOCT.  Poprzez organizowanie licznych szkoleń i warsztatów Medical Partner zapewnia swoim klientom stały dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu stosowania zakupionych urządzeń i technologii.

 

       5776231ee1414 o large

 

 

 

 

RZESZÓW – największe miasto południowo-wschodniej Polski, stolica województwa podkarpackiego oraz centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitarnego. Siedziba władz samorządowych i wojewódzkich, instytucji rządowych oraz sądowniczych. Stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego. W stolicy Podkarpacia mieszka blisko 220 tys. osób. Pod względem liczby studentów Rzeszów jest na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej (na każdy 1000 mieszkańców przypada 353 studentów). Średnia wieku mieszkańców miasta to 39 lat, dlatego Rzeszów jest często nazywany miastem ludzi młodych. Rzeszów to miejsce, które mieszkańcy wysoko oceniają pod względem jakości życia. Otwarcie przyznają, że jest to miasto czyste, bezpieczne, wygodne, zapewniające jednocześnie stabilizację życiową i satysfakcję z możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

 

 

Ocr Salters Chemistry Coursework Help. Looking for a world-class essay writing service? We offer every type of essay service for a wide variety of topics. sov logotypy-16 Od 170 lat dzięki innowacjom w zakresie okulistyki i mikrochirurgii, grupa medyczna ZEISS przyczynia się do postępu w medycynie w zakresie technologii medycznych. Nasze produkty i rozwiązania mają na celu pomóc lekarzom poprawić wyniki leczenia i jakość życia ich pacjentów.Jako lider w dziedzinie optyki, wciąż stawiamy wyzwania, przekraczając tym samym granice ludzkiej wyobraźni i narzucając standardy całemu światu.Dzięki naszej pasji do doskonałości, inspirujemy świat do widzenia w nowy sposób, oraz zachęcamy naszych klientów do realizacji ich ambicji.
   
http://deathweaver.com/custom-admission-essay-public-administration/ online? Sometimes there just isn't enough time to properly get all of your essay work done. When that happens, you can turn to Ox SPONSORZY  
sov logotypy-15  
 sov logotypy-10

Firma OPTOtech Medical istnieje od 1999 roku i zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego ze szczególnym uwzględnieniem okulistyki. Specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu i materiałów okulistycznych do zakładów optycznych, gabinetów okulistycznych, przychodni i oddziałów okulistycznych. Reprezentuje marki: Bausch+Lomb (mikrochirurgia oka), Soft Italia (crosslinking rogówki), Lumenis (lasery okulistyczne), Reichert (tanometry bezkontaktowe), Frey (parymetry komputerowe, rzutniki optotypów i panele LCD), UNICOS (autokeratorefraktometry, foroptery), Ray Vision (urządzenia diagnostyczne), Micromed (urządzenia ultradźwiękowe), Akrus (meble okulistyczne) i Fim Medical (testery widzenia).

sov logotypy-13

 

To firma farmaceutyczna specjalizująca się głównie w okulistyce. Santen zdobył wiodącą pozycję na japońskim rynku farmaceutycznym i stał się firmą o zasięgu globalnym. Firma Santen jest obecna w Europie od blisko 20 lat i wciąż umacnia swoją pozycję w kolejnych państwach, dążąc do zapewnienia pacjentom i pracownikom służby zdrowia dostępu do nowatorskich rozwiązań. Jej priorytetem jest tworzenie i pozyskiwanie nowych, lepszych rozwiązań, które będą odpowiadać potrzebom zarówno pacjentów, jak i pracowników służby zdrowia. Działalność firmy Santen Polska skupia się leczeniu jaskry, zaburzeń powierzchni oka oraz rzadkich chorób oczu. Firma w głównej mierze prowadzi badania naukowe, a jej celem jest stworzenie innowacyjnych metod leczenia chorób oczu. Badania te odbywają się w czterech ośrodkach naukowych znajdujących się w Japonii, USA, Finlandii i Francji.

sov logotypy-14

 

Solinea jest firmą farmaceutyczną, która działa na rynku od 2005 r. Wieloletnie doświadczenie oraz dynamiczny wzrost sprawiają, że znajduje się wśród najszybciej rozwijających się firm z branży farmaceutycznej na terenie województwa lubelskiego. Zajmuje się tworzeniem unikalnych rozwiązań dla zdrowia, proponując bogaty wybór: środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych, produktów leczniczych, suplementów diety i kosmetyków. Dokłada wszelkich starań, aby dostosowywać się nie tylko do zmieniających się wymogów rynku, ale również do oczekiwań klientów. Bazuje na badaniu potrzeb pacjentów oraz na opinii osób związanych z medycyną, stale wzbogacając swoją ofertę o nowe produkty. Ogromna dbałość o jakość oraz najnowsze technologie produkcji sprawiają, że cieszy się zaufaniem lekarzy, farmaceutów i pacjentów.

sov logotypy-ursapharm 
Już od ponad 30 lat firma URSAPHARM kojarzona jest z udanym wdrażaniem innowacyjnych koncepcji i rozwiązań technologicznych do produkcji leków i wyrobów medycznych. Ze względu na szerokie spektrum produktów, URSAPHARM zalicza się do liderów na rynku okulistycznym w Europie. Jest firmą z dużym doświadczeniem w zakresie rozwoju, produkcji i kontroli jakości, a jako wysokowydajny producent, również w zakresie współpracy z partnerami na całym świecie. Przy zachowaniu najbardziej rygorystycznych standardów, URSAPHARM wytwarza krople i  maści oczne, a także aerozole i krople donosowe. Ponadto na nowoczesnych liniach produkcyjnych wytwarza również leki w postaci stałej: tabletki, tabletki powlekane, kapsułki twarde i granulaty proszkowe. Poprzez wyeliminowanie potencjalnie szkodliwych konserwantów w kroplach ocznych w systemie COMOD® oraz konserwantów, emulgatorów i wszystkich innych substancji pomocniczych w kroplach ocznych EvoTears® URSAPHARM zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
sov logotypy-09

 

Firma OFTA Sp. z o.o. jest polską, innowacyjną firmą okulistyczną. W ramach swojej działalności stara się łączyć pasje i zainteresowania naukowe oraz wychodzić naprzeciw potrzebom lekarzy okulistów. Produkty firmy Ofta są obecne na polskim rynku od roku 2011 i sprzedawane są przez firmę Verco S.A., działającą przez wiele lat na rynku farmaceutycznym w zakresie produktów specjalistycznych. Pierwszymi produktami wprowadzonymi przez nich na rynek są Vitroft, Retixoft oraz Lakroft. W kolejnych latach na rynek trafiły takie produkty jak: Dexoftyal MD, Dexoftyal UD, Demoxoft Lipożel, Demoxoft Płyn, Demoxoft Clean, Maculoft oraz HexaClean.

 

Adamed – to polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która powstała na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Jest producentem blisko 580 produktów nowej generacji, oferowanych zarówno polskim, jak i zagranicznym pacjentom z 65 krajów świata. Posiada swoje przedstawicielstwa: w Rosji, Hiszpanii, Kazachstanie, Uzbekistanie, Czechach, Wietnamie, na Słowacji i Ukrainie. Obecnie zatrudnia ponad 2000 osób. Od ponad 17 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczo-rozwojową. Tworzy konsorcja naukowo-przemysłowe z wiodącymi uniwersytetami oraz instytutami naukowymi, w kraju i za granicą. Własność intelektualna firmy chroniona jest ponad 180 patentami w większości krajów na świecie. W 2017 roku nabyła pakiet kontrolny jednej z najszybciej rozwijających się w Wietnamie firmy farmaceutycznej Dat Vi Phu. Była to największa bezpośrednia polska inwestycja w Wietnamie. Misją Adamedu jest odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny.

                            Alcon CMYK Tag

 

Alcon pomaga ludziom widzieć doskonale. Jesteśmy światowym liderem w obszarze okulistyki z historią sięgającą ponad 70 lat. Oferujemy szerokie portfolio produktów z obszaru z chirurgii okulistycznej oraz ochrony wzroku, ponieważ wierzymy, że doskonały wzrok pomaga ludziom żyć pełnią życia. Każdego roku nasze produkty pomagają ponad 260 milionom osób ze 140 krajów na całym świecie, dotkniętych takimi schorzeniami jak zaćma, jaskra, choroby siatkówki oraz wadami wzroku. Nieustannie angażujemy się w poszukiwanie nowych rozwiązań, partnerską współpracę z specjalistami oraz organizację programów zwiększających dostęp do dobrej jakości opieki okulistycznej. Więcej na www.pl.alcon.com

 

 sov logotypy-04

ABJ-Vision - Chirurgia okulistyczna, systemy nawiewu ultra czystym powietrzem - innowacyjny sposób utrzymania czystości podczas iniekcji doszklistkowych. 

 

sov logotypy-18

Bayer jest światowej klasy firmą innowacyjną o ponad 150-letniej historii, działającą w dziedzinie ochrony zdrowia i rolnictwa. Opracowujemy nowe cząsteczki, które będzie można zastosować w innowacyjnych produktach i rozwiązaniach chroniących zdrowie ludzi, zwierząt i roślin. Nasza działalność badawczo-rozwojowa opiera się na głębokim zrozumieniu procesów biochemicznych zachodzących w żywych organizmach. Dzięki naszym produktom przyczyniamy się do znajdowania rozwiązań na najważniejsze wyzwania naszych czasów. Rosnąca liczba ludności na świecie i starzejące się społeczeństwa potrzebują lepszej opieki medycznej i odpowiednich dostaw żywności. Bayer poprawia jakość ludzkiego życia poprzez zapobieganie chorobom, łagodzenie ich skutków i leczenie. Pomagamy również zapewnić niezawodne dostawy wysokiej jakości żywności, pasz oraz surowców roślinnych.

            Inview02 semi2 1

 

InView Medical jest firmą specjalizującą się w dystrybucji urządzeń, akcesoriów i preparatów okulistycznych. Okulistyka to nasz świadomy wybór, pasja i droga, którą konsekwentnie podążamy od wielu lat. W centrum naszych zainteresowań są w szczególności zaawansowane technologie w szeroko rozumianej ochronie wzroku i diagnostyce okulistycznej. To właśnie dlatego wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i cały czas poszerzamy naszą ofertę, wybierając produkty wyjątkowe, nowatorskie, zaawansowane, a przede wszystkim skuteczne. Wierzymy, że kto się nie rozwija, ten się cofa. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam realizować naszą misję udostępniania nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań w okulistyce zarówno lekarzom, jak i pacjentom.

 

            logo2

 

 

 

            logo1

 

 

 

dissertation proposals in tqm Wizard Cracked Download | When you are looking for something on the web, search engines look at the code itsel MDT - kompleksowo dla okulistyki. 

 

Jako click here - High-Quality Assignment Writing Website - We Can Write You Reliable Assignments Plagiarism Free Quality Homework MDT Producent Sprzętu Okulistycznego jesteśmy firmą zajmującą się produkcją american doctoral dissertations online universities Gumtree Analytically by Rosenwasser participants asking open-ended questions title examples that should help get you stołów chirurgicznych, see page - Entrust your dissertation to experienced writers engaged in the company select the service, and our experienced writers will do foteli operatora, http://masheroa.com/how-to-write-a-college-admission-essay-500-word/. Purchase a custom research paper thats tailor-made for your needs. Our writing is original, non-plagiarized and high quality. unitów okulistycznych, Professional rose hulman homework helpline service for your academic needs Money Back Guarantee 24/7 Support FREE Outlines Our professionals will help you to taboretów, college application essay help online nursing - Instead of worrying about essay writing find the needed help here All sorts of academic writings & custom essays. Entrust your stolików okulistycznych jak również Read and Download official site Free Ebooks in PDF format - COMBO CIRCUIT LAB ANSWERS HEMISTRY ELECTRON CONFIGURATION ANSWERS CHAPTER 11 urządzeń do diagnostyki i leczenia zeza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu a także ciągłemu rozwojowi, jesteśmy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom branży medycznej. Zaopatrujemy szpitale, kliniki a także prywatne gabinety okulistyczne w produkowany przez nas sprzęt wysokiej jakości.

 

Pod marką Buy http://shepherdsgerman.com/basic-outline-for-a-research-paper/ from USA, UK service offers 100% non-plagiarized custom written best essay, thesis, research paper, term paper, research proposal MDT Dostawca Nowoczesnych Technologii dla Okulistyki zapewniamy okulistom dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie diagnostyki i leczenia chorób oczu. Współpracujemy z renomowanymi firmami zagranicznymi dzięki czemu oferujemy okulistom urządzenia niezbędne w pomocy pacjentowi przy takich schorzeniach jak zaćma, jaskra, refrakcja, Zespół Suchego Oka a także schorzenia siatkówki.

 

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań mających na celu diagnostykę oraz leczenie pacjentów na najwyższym poziomie. 

 

 Odwiedź nas www.mdt.pl

       logo3

 

Quantel Medical, stworzona w 1993 roku jako filia francuskiej grupy Quantel, oferuje innowacyjne rozwiązania z dziedziny okulistyki, od diagnostyki oczu po leczenie laserowe. Siedziba firmy Quantel Medical znajduje się w Cournon d'Auvergne w regionie Clermont-Ferrand. Lokalizacja ta związana jest z wieloletnim doświadczeniem i ekspertyzą w dziedzinie okulistyki, jakimi dysponuje region Owernii, a także rozwijanymi tam najnowszymi technologiami z tej dziedziny. Spółka rozwija i sprzedaje pełną linię urządzeń do ultrasonografii oraz laserów przeznaczonych dla okulistyki. Będąc pionierem w rozwoju technologii medycznych, firma Quantel Medical stała się liderem w zakresie ultrasonografii oka i fotokoagulacji laserowej.Obecnie firma Quantel Medical osiągnęła pierwszoplanową pozycję w dziedzinie ultrasonografii okulistycznej i fotokoagulacji laserowejNa terenie Polski firma Quantel Medical pozostaje dystrybutorem firmy CSO – producenta topografów okulistycznych oraz firmy FCI – producenta preparatów do zabiegów okuloplastycznych oraz witreoretinalnych. Strona:  https://www.quantel-medical.pl/company

 

   logo4

OCUSTAR Sp. z o.o. jest dystrybutorem okulistycznego sprzętu medycznego. Posiadamy 4-letnie doświadczenie na polskim rynku medycznym, działając od 2015 r. Dystrybuujemy produkty z zakresu chirurgii okulistycznej wielu czołowych, światowych producentów , dzięki którym oferta asortymentowa pozwala na zaopatrzenie placówek medycznych we wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do realizacji procedur okulistycznych. Oferowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty jakości. Celem firmy jest rozwój na polskim rynku oraz inwestycja w dobro i bezpieczeństwo pacjentów poprzez dostarczanie sprawdzonych rozwiązań.

sov logotypy-efmed

 

Firma EFmed Sp. z o.o. jest dystrybutorem wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego. Działając od 1990 r. firma zdobyła wieloletnie doświadczenie na polskim rynku medycznym. Prowadzimy dystrybucję produktów medycznych wielu znanych producentów, m.in. w zakresie kardiologii interwencyjnej, zabiegów endowaskularnych, diagnostyki laboratoryjnej, endoskopii, transfuzjologii i okulistyki-operacje zaćmy. Do sprzedawanych przez nas produktów oferujemy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Współpracujemy z wieloma producentami i dostawcami sprzętu medycznego, m.in. Johnson&Johnson Vision, Terumo, RF Medical, iCeram, Schölly, XION medical, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty wyposażenia placówek medycznych. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani przedstawiciele pozostają stale do dyspozycji Klientów na terenie całej Polski.

 

 

 

Organizator

Patronat honorowy

  • Prezydent Miasta Rzeszów
  • Uniwersytet Rzeszowski
  • Politechnika Rzeszowska
  • WSIiZ